Chereau CSD3 TECNOGAM LIFT AXLE TIAL LIFT 1340x250x265 CM INSIDE TOP CONDITION HOLLAND-TRAILER
Op aanvraag
2010
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2010
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Merk assen: Bridgestone R
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: luchtvering
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: luchtvering
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
CHEREAU
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Merk assen: Bridgestone R
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: luchtvering
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: luchtvering
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
CHEREAU
Constructiejaar: 2010
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Merk assen: Bridgestone R
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: <
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Merk assen: Bridgestone R
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%; Remmen: schijfremmen; Vering: <
Algemene kenmerken
| Merk | Chereau |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 8660 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 30340 kg |
| Max. gewicht | 39000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.