Chereau CSD3 THERMO KING SLXi300 ONLY 1320 HOURS FRC 7 CM WALLS SUPER CONDITION
€52.500
2023
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2023
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Goodyear R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Merk koeleenheid: Thermo King
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Merk koel unit: Thermo King
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Goodyear R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Merk koeleenheid: Thermo King
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Merk koel unit: Thermo King
Constructiejaar: 2023
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Goodyear R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprof
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Goodyear R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprof
Algemene kenmerken
| Merk | Chereau |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9420 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 29580 kg |
| Max. gewicht | 39000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.