DRACO THEO MULDER CARRIER VECTOR STEERING AXLE SIDE DOOR HOLLAND-TRAILER
Op aanvraag
2011
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2011
Bandenmaat: 245/70 R17.5
Merk assen: Pirelli R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%
Achteras 2: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Meesturend; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Bandenmaat: 245/70 R17.5
Merk assen: Pirelli R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%
Achteras 2: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Meesturend; Bandenprofiel linksbinnen: 60%; Bandenprofiel linksbuiten: 60%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 60%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 60%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2011
Bandenmaat: 245/70 R17.5
Merk assen: Pirelli R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Bandenprofiel linksbin
Bandenmaat: 245/70 R17.5
Merk assen: Pirelli R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Dubbellucht; Max. aslast: 10000 kg; Bandenprofiel linksbin
Algemene kenmerken
| Merk | DRACO |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9470 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 22530 kg |
| Max. gewicht | 32000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.