Schmitz Cargobull SCB*S3B SCHMITZ TKM COOLING LIFT AXLE TAIL LIFT 270 CM HIGH INSIDE FLOWERWIDE HOLLAND-TRAILER
Op aanvraag
2014
0 KM
Omschrijving
Algemene informatie
Constructiejaar: 2014
Asconfiguratie
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Staat
Schade: schadevrij
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2014
Asconfiguratie
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Staat
Schade: schadevrij
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Algemene informatie
Constructiejaar: 2014
Asconfiguratie
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. as
Constructiejaar: 2014
Asconfiguratie
Bandenmaat: 385/65 R22.5
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. as
Algemene kenmerken
| Merk | Schmitz Cargobull |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 8531 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 33469 kg |
| Max. gewicht | 42000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.