Volvo FH 13.420 FULL ADR ALL CLASSES SPECIAL SHOW TRUCK SUPER CONDITION
Op aanvraag
2019
1.024.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2019
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend
Achteras: Bandenmaat: 315/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend
Achteras: Bandenmaat: 315/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg
Constructiejaar: 2019
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend
Achteras: Bandenmaat: 315/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend
Achteras: Bandenmaat: 315/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg
Algemene kenmerken
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 6964 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12777 cc |
| Laadvermogen | 12236 kg |
| Max. gewicht | 19200 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.