Volvo FM 410 EURO 6 VOL LUCHTGEVEERD 2XTANKS 106 CM SCHOTEL HOOGTE 345.000 KM IN SUPER CONDITIE
Op aanvraag
2018
345.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2018
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Bandenmaat: 315/60 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 40%; Bandenprofiel linksbuiten: 40%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 40%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 40%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
106 cm schotel hoogte
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Bandenmaat: 315/60 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 40%; Bandenprofiel linksbuiten: 40%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 40%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 40%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
106 cm schotel hoogte
Constructiejaar: 2018
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Algemene kenmerken
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 7429 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 10837 cc |
| Laadvermogen | 11571 kg |
| Max. gewicht | 19000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.