DAF XF 480 SSC FT EURO 6 PARK COOLING 2X TANKS 820.000 KM NL-TRUCK
€14.950
2018
820.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2018
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%; Vering: paraboolvering
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie; Vering: luchtvering
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%; Vering: paraboolvering
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie; Vering: luchtvering
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2018
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%; Vering: paraboolvering
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%; Vering: paraboolvering
Algemene kenmerken
| Merk | DAF |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 8513 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12902 cc |
| Laadvermogen | 11987 kg |
| Max. gewicht | 20500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.