HTF HZP39 HEIWO THERMO KING SL200e LOW ENGINE HOURS TAIL LIFT DRUM BRAKES STEERING AXLE LIFT AXLE HOLLAND-TRAILER
Op aanvraag
2004
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2004
Merk assen: Goodyear R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Bandenmaat: 385/55 r22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 3: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Merk assen: Goodyear R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Bandenmaat: 385/55 r22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 3: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2004
Merk assen: Goodyear R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel
Merk assen: Goodyear R
Remmen: trommelremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel
Algemene kenmerken
| Merk | HTF |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 10260 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 28740 kg |
| Max. gewicht | 39000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.