Scania R520 V8 EURO 6C FULL AIR RETARDER KING SUPER CONDITION HOLLAND-TRUCK
Op aanvraag
2016
954.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2016
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 2: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 50%; Bandenprofiel linksbuiten: 50%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 50%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 50%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 2: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 50%; Bandenprofiel linksbuiten: 50%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 50%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 50%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2016
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat:
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat:
Algemene kenmerken
| Merk | Scania |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9595 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 16353 cc |
| Laadvermogen | 16905 kg |
| Max. gewicht | 26500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.