DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS NEW SMART TACHO 2 ONLY 562.000 KM NL-TRUCK 2 PIECES AVAILABLE
Op aanvraag
2018
562.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2018
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 20%; Bandenprofiel rechts: 20%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 20%; Bandenprofiel rechts: 20%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2018
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 20%; Bandenprofiel rechts: 20%
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Lichtmetalen velgen; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 20%; Bandenprofiel rechts: 20%
Algemene kenmerken
| Merk | DAF |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 8323 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12902 cc |
| Laadvermogen | 12177 kg |
| Max. gewicht | 20500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.